Pozostałe

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia jest naturalną metodą przywracania zdrowia, polegającą na aktywowaniu sił samoobronnych człowieka poprzez wzmocnienie jego osłony energetycznej. W bioenergoterapii uzdrowiciel przesyła za pomocą dłoni energię, która usuwa różnego rodzaju blokady energetyczne w ciele człowieka, jednocześnie ładując jego biopole, dzięki czemu możliwe jest podwyższenie systemu odpornościowego.

Oczyszczanie aury

Już od dawna wiadomo, że każdy człowiek posiada pole energetyczne, tak zwane biopole lub Pole Energetyczne Człowieka, które otacza i przenika nasze ciało fizyczne. Pole to - inaczej nazywane aurą - odzwierciedla naszą energię życiową, nasz tryb życia, nasze myśli i emocje. Obecnie aurę można sfotografować aparatem Kirlianowskim.

Jeśli zbyt często jesteśmy narażenie na szkodliwe czynniki zewnętrzne (zanieczyszczone powietrze, woda, pożywienie) oraz wewnętrzne (stres, napięcie emocjonalne, smutek), nasza aura zmienia się i tak zazwyczaj zaczyna się choroba. Bioenergoterapeuta poprzez połączenie systemów: uzdrowiciela, przewodników, chorego oraz Powszechnego Pola Energii dokonuje oczyszczenia aury, skupiając się przede wszystkim na wybranych obszarach aury, w których widoczne są zmiany w postaci zaburzeń energetycznych.

Regulacja czakramów

Z aurą związane są bezpośrednio czakramy (bądź czakry), czyli centra energetyczne człowieka. Nasz organizm posiada siedem głównych czakramów, które rozmieszczone są wzdłuż kręgosłupa (od jego podstawy do korony głowy). To od ich prawidłowego funkcjonowania zależy, jak się czujemy, a w przypadku występowania blokad energetycznych - na jakie choroby jesteśmy narażeni, ponieważ każdy czakram odpowiada za dany obszar naszego ciała oraz grupę konkretnych organów i gruczołów dokrewnych.

Tak więc, jeśli odczuwasz brak energii, złe samopoczucie lub masz różne problemy zdrowotne, jest to znak źle funkcjonujących czakramów. W takim przypadku bioenergoterapeuta wykonuje regulacji czakramów, czyli przywraca je do stanu harmonii. Po takim zabiegu można już natychmiast poczuć ulgę, pozbyć się niepokoju, czy zrzucić ciężar z serca. Wtedy, po właściwym oczyszczeniu aury i regulacji czakramów, można wyzwolić siły samouzdrawiające organizmu, dzięki którym możliwe jest osiągniecie równowagi energetycznej.

Terapia na odległość

Bioenergoterapeuta nie musi znajdować się tuż obok chorego - zwłaszcza w sytuacji, gdy nie chory ma możliwości, aby przyjść do gabinetu. Poprzez zastosowanie telebioenergoterapii można przesyłać energię na odległość i w tym przypadku nie ma znaczenia, czy chory jest w innym mieście, czy nawet w innym kraju. W celu wykonania terapii na odległość należy dostaczyć bioenergoterapeucie zdjęcie chorego oraz uzyskać od chorego zgodę na wykonanie takiej terapii.

Masaż Dźwiękiem

Jeśli szukasz relaksu i głębokiego odprężenia to koniecznie musisz spróbować masażu dźwiękiem. W tym masażu wykorzystywane są najwyższej jakości misy terapeutyczne (z atestem Peter Hess Institut w Uenzen, przebadane pod kątem spektrum częstotliwości, a także dostosowane do pracy terapeutycznej w określonych obszarach ciała), kamertony terapeutyczne wyprodukowane przez Akademię Dźwięku, dzwonki Tingshe, dzwonki Zaphir oraz inne instrumenty, które sprawią, że przeniesiesz się do krainy marzeń i cudów.


Koloroterapia

Wibracje pochodzą nie tylko od instrumentów, ale również od kolorów. Na tej podstawie opracowano koloroterapię (inaczej chromoterapię), która poprzez oddziaływanie odpowiedniej barwy koloru na zmysł wzroku danej osoby, wpływa na jej samopoczucie. Kolory mogą działać uspokajająco, pobudzająco lub relaksująco. Przykładowo kolor czerwony ożywia ruch gałki ocznej, zwiększa poziom adrenaliny, aktywizując mózg, z kolei kolor niebieski ochładza, a kolor zielony uspokaja. Co więcej każdy organ człowieka ma przypisany do siebie właściwy kolor (np. serce - czerwony, śledziona i trzustka - pomarańczowy, wątroba - zółty). Dlatego też jeśli dany narząd choruje, poprzez chromoterapię dzięki odpowienim barwą kolorów istnieje możliwość powrotu do normalnego stanu.

Refleksoterapia

Każdy z nas posiada na stopach wiele punktów (tak zwanych refleksów), które odpowiadają poszczególnym narządom i układom naszego ciała. Jeśli częstotliwość pracy danego narządu zostaje obniżona przez chorobę, można go pobudzić poprzez uciskanie właściwego receptora na stopie, który jest połączony z tym organem nie tylko energetycznie, ale również nerwowo. Refleksoterapia wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie człowieka, doskonale oczyszczając jego organizm z toskyn. Możliwa jest także reflekoterapia dłoni, bo tam również znajdują się refleksy. W naszym Gabinecie Terapii Naturalnych refleksoterapia wykonywana jest przy użyciu specjalnego kamertonu terapeutycznego w oparciu o technikę akupresury wibracyjnej, dzięki której osiągane są lepsze efekty, ponieważ fala wibracyjna przedostaje się w głąb całego ciała.

Aromaterapia

W Gabinecie Terapii Naturalnych można dodatkowo skorzystać z najwyższej jakości naturalnych olejków eterycznych podgrzewanych w kominku aromaterapeutycznym. Są one całkowicie naturalnymi wyciągami roślinnymi, które mają działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, przeciwwirusowe, rozgrzewające. Każdy z olejków eterycznych ma swoje unikalne właściwości - jeden uspokaja, inny pobudza i orzeźwia. Każdy może wybrać do swojego seansu dowolny z dostępnych w gabinecie olejków eterycznych.


Litoterapia

Już starożytni Egipcjanie, Grecy czy Rzymianie stosowali terapię kamieniami szlachetnymi do poprawy zdrowia. W dzisiejszych czasach litoterapia staje się coraz bardziej popularną metodą przywracania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, ponieważ coraz więcej ludzi uważa, że energia, która jest wysyłana przez kamienie, działa pozytywnie na zachowanie równowagi wewnętrznej oraz neutralizuje negatywne wibracje. W Gabinecie Terapii Naturalnych wykorzystywane są dodatkowo elementy litoterapii, w celu wyrównania wszystkich stref energetycznych człowieka.


Wibracje Kwiatu Życia

Święta geometria Kwiatu Życia (Flower of Life), wykorzystująca połączenie specjalnych liczb, kształtów i wibracji, od wieków jest największą tajemnicą ludzkości. Zawiera on w sobie doskonałe proporcje formy życia (łącznie z ludzkim ciałem), wszystkie zasady matematyki, prawa fizyki, a także niezwykłą harmonię muzyczną. Kwiat Życia, jako obrazek używany w Gabinecie Terapii Naturalnych, został wzmocniony barwami głównych centrów energetycznych człowieka. Dodatkowo wykorzystywany jest także w formie dźwiękowej pochodzącej z bardzo wysokiej jakości Energy Bar "Flower of Life" firmy Meinl, która dogłębnie przenika całą przestrzeń wokół siebie, doskonale harmonizując wszystkie wibracje.

Wibracje Liczb

Wszystko, co nas otacza, jest wibracją. Każda liczba również ma własną częstotliwość drgań - oparte jest to na odkryciach fizyki kwantowej. Poprzez odpowiednie zastosowanie danej liczby, Twój organizm ma możliwość przejąć od niej wibracje. Dzięki określonemu ciągowi liczb można przywrócić stan równowagi w organizmie, często zapobiegając powstawaniu chorób. Wibracje liczb wpływają także na otaczające nas środowisko - jak pomieszczenia, ale także na rośliny i zwierzęta. W Gabinecie Terapii Naturalnych poznasz około 100 liczb przyporządkowanych najpopularniejszym dolegliwościom zdrowotnym.

Oczyszczanie Domów

Jeśli od jakiegoś czasu odczuwasz w swoim domu lub mieszkaniu niepokój, obawę, lęk, napięcie lub chroniczne przemęczenie, może to oznaczać, że zgromadziła się tam negatywna energia. W tym celu zaleca się wykonanie energetycznego oczyszczenia domu. Na Twoją prośbę odwiedzimy Cię i przy pomocy białej szałwi oraz fali dźwiękowej dzwonków o odpowiednich częstotliwościach oczyścimy wszystkie pomieszczenia ze złogów energetycznych. Przed takim zabiegiem oczyszczającym należy uporządkować dom lub mieszkanie, aby porozrzucane rzeczy nie wprowadzały niepotrzebnego energetycznego chaosu.

Woda osmotyczna

Człowiek składa się z około 70% wody. Odpowiada ona między innymi za takie procesy jak rozpuszczanie pokarmu i jego transport, wchłanianie pożywienia z jelit, odżywianie komórek, usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii, udział w reakcjach biochemicznych oraz regulację temperatury ciała człowieka. Dlatego tak ważne jest, abyśmy pili wodę czystą, wolną od różnych zanieczyszczeń (nie tylko mechanicznych, jak żwir i piasek, ale również chemicznych - kadm, ołów itp). Nawet jeśli w danym mieście woda jest dobrej jakości, kiedy trafia do naszych domów, może w "po drodze" ulec ponownemu zanieczyszczeniu w rurociągach. Nasz Gabinet Terapii Naturalnych oferuje Ci filtr osmotyczny do wody, który doskonale oczyszcza wodę pitną, dodatkowo wzbogacając ją w podstawowe minerały.