Poznaj QiGong - Twoje Pierwsze 3 Ruchy

Wystarczy nawet 7minut praktyki QiGong w ciągu dnia, aby wyciszyć umysł i zwiększyć energię wewnętrzną.

W tym siedmio-minutowym filmie nauczysz się trzech ruchów QiGong, dzięki którym poznasz tę niezwykłą chińską sztukę pracy z ciałem, umysłem i oddechem.

Na tej stronie możesz zamówić kod dostępu w cenie 4,90zł, do tego niesamowitego programu QiGong online, w którym pokażę Ci trzy różne ruchy QiGong.

Wystarczą 3 proste kroki:

  • Złóż zamówienie:
    Wykonując płatność elektroniczną, oświadczam, że akceptuję regulamin. Decydując się na zakup kodu dostępu do pliku elektronicznego "Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych i przyjmuję do wiadomości, że wraz z ich dostarczeniem utracę prawo odstąpienia od umowy w terminie 14dni". Płatności elektroniczne obsługiwane przez:
  • Pamiętaj, aby w formularzu płatności wpisać swój poprawny adres email, ponieważ otrzymasz na niego unikalny kod dostępu (na wszelki wypadek proszę sprawdzić folder spamu)
  • Wpisz swój adres email oraz otrzymany kod poniżej i korzystaj codziennie z programu QiGong! :-)

Poniżej wpisz otrzymany kod dostępu wraz ze swoim adresem email, na który został wysłany kod:
Twój adres email:

Kod dostępu:


Zamów także 7 dodatkowych podobnych filmów na każdy dzień tygodnia:Wskazówka: przed skorzystaniem z programów QiGong skonsultuj się ze swoim lekarzem, czy możesz je stosować. Przedstawione materiały nie mają na celu zastąpienia porady lekarskiej.