Specjalna Praktyka QiGong Pięciu Żywiołów

W tej części przygotowałem dla Ciebie dłuższy film (50min) ze specjalną praktyką QiGong, w której poznasz ruchy (wraz ze stojącymi pozycjami) dostosowane do Pięciu Żywiołów wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, czyli METAL, WODA, DRZEWO, OGIEŃ i ZIEMIA.

Na początku oczywiście ćwiczenia przygotowujące na rozgrzewkę oraz rozciągające, poprawiające przepływ energii Qi w meridianach, czyli kanałach energetycznych.

Uwaga: W tej chwili jest dostępna tylko wersja bez lektora! Druga wersja pojawi się już wkrótce.

Na tej stronie możesz zamówić kod dostępu teraz w promocyjnej cenie 39zł (cena regularna: 69zł), do tego niesamowitego programu QiGong online, w którym pokażę Ci wiele różnych ruchów QiGong.

Wystarczą 3 proste kroki:

  • Złóż zamówienie:
    Wykonując płatność elektroniczną, oświadczam, że akceptuję regulamin. Decydując się na zakup kodu dostępu do pliku elektronicznego "Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych i przyjmuję do wiadomości, że wraz z ich dostarczeniem utracę prawo odstąpienia od umowy w terminie 14dni".
  • Pamiętaj, aby w formularzu płatności wpisać swój poprawny adres email, ponieważ otrzymasz na niego unikalny kod dostępu (na wszelki wypadek proszę sprawdzić folder spamu)
  • Wpisz swój adres email oraz otrzymany kod poniżej i korzystaj codziennie z programu QiGong! :-)

Poniżej wpisz otrzymany kod dostępu wraz ze swoim adresem email, na który został wysłany kod:
Twój adres email:

Kod dostępu:Wskazówka: przed skorzystaniem z programów QiGong skonsultuj się ze swoim lekarzem, czy możesz je stosować. Przedstawione materiały nie mają na celu zastąpienia porady lekarskiej.