Siedem 7minutowych filmów z praktyką: QiGong 7 dni

Wystarczy nawet 7minut praktyki QiGong w ciągu dnia, aby wyciszyć umysł i zwiększyć energię wewnętrzną.

Przygotowałem dla Ciebie jeden film na każdy dzień tygodnia - od poniedziałku do niedzieli (dostępny w dwóch wersjach do wyboru: jedna wersja z lektorem, druga bez). W każdym filmie zobaczysz i naczysz się trzech różnych ruchów QiGong.

Na tej stronie możesz zamówić kod dostępu teraz w promocyjnej cenie 39zł (cena regularna: 69zł) do tego niesamowitego programu QiGong online, w którym pokażę Ci wiele różnych ruchów QiGong.

Wystarczą 3 proste kroki:

  • Złóż zamówienie:
    Wykonując płatność elektroniczną, oświadczam, że akceptuję regulamin. Decydując się na zakup kodu dostępu do pliku elektronicznego "Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych i przyjmuję do wiadomości, że wraz z ich dostarczeniem utracę prawo odstąpienia od umowy w terminie 14dni". Płatności elektroniczne obsługiwane przez:
  • Pamiętaj, aby w formularzu płatności wpisać swój poprawny adres email, ponieważ otrzymasz na niego unikalny kod dostępu (na wszelki wypadek proszę sprawdzić folder spamu)
  • Wpisz swój adres email oraz otrzymany kod poniżej i korzystaj codziennie z programu QiGong! :-)

Poniżej wpisz otrzymany kod dostępu wraz ze swoim adresem email, na który został wysłany kod:
Twój adres email:

Kod dostępu:Wskazówka: przed skorzystaniem z programów QiGong skonsultuj się ze swoim lekarzem, czy możesz je stosować. Przedstawione materiały nie mają na celu zastąpienia porady lekarskiej.